| IoanaBogdana a întrebat:

Fetelor, cum arata baiatul perfect? dar voi baietilor? cum arata fata perfecta pentru voi?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu există omul perfect, toți suntem cu calități și defecte, compatibilitatea vorbește!
Pa, pa.

| CristineDelaruss a răspuns:

Brunet, par stil skater, 1. 80, kg potrivite, sa fie romantic si sa paorte haine din alea mai emolaughing.
Pa, pa

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pentru mine fata perfectă nu trebuie să arate nicicum, trebuie doar să aibă un comportament şi o gândire care să îmi placăhappy

| IoanaBogdana explică:

Saten sau brunet, ochii verzi sau caprui, aprox. 1. 80, dar cel mai mult ma intereseaza sa aiba simtul umorului dezvoltat si sa-l duca capulbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| ixStronger a răspuns:

Nu exista baiatul perfect
trebuie sa se poarte frumos cu mine, sa fie amuzant si dragut(daca are un zambet adorabil si o privire hot e si mai bine)