| vladdd16 a întrebat:

Fetelor cum vii ser par baieti cu cercel sau pircinguri? As vrea sa imi fac unul dar nu ma decid intre ureche si spranceana

In ureche ca asta dar un pic mai mic
http://www.limonbay.com/....../index.php

si in spranceana
http://www.google.es/......tp?/imgres

Ce parere aveti?

16 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Piercingurile in ureche nu prea se mai poarta, in caz ca nu esti Alex Velea.
Cat despre cele din spancene, nu prea ma incanta, fa-ti sub buza inferioara sau in limba.

| vladdd16 explică (pentru 女明DongRi):

Nu prea imi place in limba mai mult fetele poarta in limba si nici in buza oricum mersi pentru raspuns happy

| Didi908 a răspuns:

Mie una nu imi plac baietii cu cercei in ureche sau piercinguri. Fiecare e foarte frumos in felul lui, de ce sa iti "strici" imaginea ta.
Na... Parerea mea
O zi buna

| vladdd16 explică (pentru Didi908):

Pai nu imi stric imaginea.Eu vrea sa imi fac unul mic si discret nu vreau sa ies in evidenta. Oricum mersi pentru raspuns happy

| Kasia a răspuns:

Mi se par cam aiurea.Par ca vor sa atraga atentia si de cele mai multe ori sunt niste... pitiponci.laughing
Eu zic sa nu iti pui asa ceva.nu o sa fii cu nimic mai presus.

| vladdd16 explică (pentru Kasia):

Dar nu trebuie sa judeci o persoana doar pentru ca are cercel in ureche, pentru ca cercelul se poate da jos, poate sa fie numai o moda. Asta e parerea mea

| Kasia a răspuns (pentru vladdd16):

Ok,scuza-ma daca am zis ceva aiurea.a fost doar parerea mea.

| vladdd16 explică (pentru Kasia):

Respect parerea ta nu trebuie sa iti ceri scuze happy

| Ella3133 a răspuns:

Sincer,tipii cu cerceii in ureche nu prea ma incanta...dar cu pircinguri prin alte locuri da laughing)

| vladdd16 explică (pentru Ella3133):

In ce locuri? jeejejje

| Ella3133 a răspuns (pentru vladdd16):

E si tu acu =]]

| vladdd16 explică (pentru Ella3133):

Jajajajja Pai da-mi un exemplu happy

| Ella3133 a răspuns (pentru vladdd16):

Intr-un loc la vedere laughing
in spranceana

| Pufulete456 a răspuns:

In spranceana! Dar nu prea imi place asa de mult cel din imagine..mai bine astahttp://www.google.ro/......tp?/imgres Succes! Sa nu plagi ca doare :))

| Antonia006 a răspuns:

Sincer, mie imi plac baietii care au piercinguri. Si eu as vrea sa imi fac unul ca in imaginea de aici: http://www.google.ro/......tp?/imgres Ai putea incerca si tu:)

| vladdd16 explică (pentru Antonia006):

E fata sau baiat?