| GoldVali a întrebat:

Fetelor dati-mi o idee. Ce as putea cumpara pentru prietena mea cea mai buna care e rockerita si mai baietoasa. Vine ziua ei si nu vreau sa-i iau tricou cu formatii si nici accesorii rock. Altceva?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Poti sa-i iei un parfum care ii place, o rama foto cu o poza cu voi doua, un ceas, bilete la film pentru amandoua, o bluzita frumoasa (nu cu formatii, insa ceva ce ar purta).

| GoldVali explică (pentru LolaLollita):

Ideea cu biletul la film si rama e mistohappy

| LolaLollita a răspuns (pentru GoldVali):

Ma bucur ca te-am ajutathappy

7 răspunsuri:
| Adynanana a răspuns:

Hm...ai putea sa-i cumperi un tricou personalizat..cu un mesaj care stii ca o sa-i placa.

| robijam a răspuns:

Nu-s fata da stiu ce le place la "rockeritze baietoase" http://www.airsoft.ro/ASG-PL-M60E4MK43-US_3014 e perfect pentru ucis Dubstepisti, Hip-Hopari si Rapperi.

| WildDream a răspuns:

E prietena ta cea mai buna, deci teoretic tu ar trebui sa o cunosti cel mai bine. Tu stii ce-i place, poate ai auzit-o ca-si doreste nu stiu ce parfum, cd sau accesorii...Noi putem sa zicem multe dar daca ei nu-i plac degeaba. Poti sa-i iei un bilet la un concert rock daca vine vreo formatie care ii place.

| GoldVali explică (pentru WildDream):

Pai vreau si eu alte idei, ca altfel nu puneam intrebareahappy mersi pentru raspuns.