| Gaabi32 a întrebat:

Fetelor! E bine sa faci ora de ed.fizica in timpul ciclului menstrual?

Răspuns Câştigător
| Freak_6887 a răspuns:

E bine, ajuta la circulatie sangelui, orice fel de exercitii fizice in afara de sarituri

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

NU poate doar cateva minute...big grin

| Bogdana a răspuns:

Sigur ca da, este chiar indicat.

| Selena54 a răspuns:

Eu stiam ca nu e bine ca iti vine mai tare. da daca celelalte fete de pe TPU zic ca da...nu stiu. poate ai voie sa faci da sa nu fugi toata ora daca jucati baschet sau handball sau ce sport faceti voi la scoala.

:*

| NUUSTIU a răspuns:

Da este chiar recomandat sa faci sport cat timp esti pe stop.

| Miha1308 a răspuns:

Da, e bine dar sa incerci sa faci miscari usoare sa nu te suprasoliciti.

| ladygaga a răspuns:

Poti face, dar ai grija sa nu te patezi. Mai ales daca iti vine abundent, mai bine nu faci sport.winking
Sau daca ai dureri.

| nuaminspiratie a răspuns:

Nu, nu e pre bine