| XoP19 a întrebat:

Fetelor le plac baieti timizi?

Răspuns Câştigător
| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, eu zic ca fiecare e special in felul lui si ca pentru fiecare acolo undeva exista cineva potrivit, mie de exemplu imi plac baieti timizi intr-o oarecare masura, adica sunt draguti asa timizi pentru ca stiu sa stea la locul lor, dar ai grija sa nu fi prea timid deoarece nu e bine nici asa, adica daca iti place o fata trebuie sa te gandesti discret cum sa ii arati deoarece daca te ascunzi prea dupa deget risti sa pierzi, trebuie sa fi un pic mai indraznet, adica pe mine ma enerveaza baieti cu care daca vorbesc si le mai arat si eu indirect ca ii plac, sau fac apropouri subtile, ei sa nu reactioneze in nici un fel, e penibil pentru toata lumea crede-ma happy

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de caracterul fiecareia in parte. Sunt fetecare doresc doar badboy si care sa arate cool. In schimb alte fete doresc baieti normali.

| neutrino a răspuns:

Ce sa faca cu ei? Fetelor le plac baietii care stiu cel putin cand si ce sa vorbeasca.

| Sociopat a răspuns:

Fetelor care vor sa se simta dominante probabil ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei nu dar există și excepții.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le plac ca de fel mai mult baiatul trebuie sa "intretina" o discutie. daca el tace, ea asa tace, zici ca sunteti la priveghi.

| XoP19 explică (pentru anonim_4396):

Eu ma refeream timid sa inceapa o discutie nu sa nu vorbeasca

| anonim_4396 a răspuns (pentru XoP19):

La unele le place dar majoritatea nu.

| NoNameqed a răspuns:

Nu,nu cred ca unei fete ii plac baieti timizi, adica mai pampalai de felul lor, dar nici baietii care-si iee lumea-n cap happy

| NoNameqed a răspuns (pentru NoNameqed):

Sa isi iee, scuza-ti greseala corecteaza TPU laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoNameqed):

Dacă ești timid nu ești neapărat pămpălău. Prejudecăți. Un om timid este un om la care ajungi mai greu, ajungi să îi descoperi mai greu esența sufletului și gândirii sale. Sunt oameni timizi geniali.

| NoNameqed a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-adevar, doar ca persoanele timide sunt inchise-n ele unele, nu prea comunica, sunt tot felul si felu de chestii sunt mai multe genuri de persoane timide nu doar 1 fel pe tot acest pamant :\

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoNameqed):

Păi de aceea am spus că ajungi mai greu la ele. Nu comunică. Dar e un fel de barieră pe care dacă reușești să o spargi îi poți descoperii. Faza e că majoritatea tipelor nu au răbdare să facă acest lucru și de aceea nu prea au succes la fete.

| NoNameqed a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat, asa cum trebuie sa ajungi la sufletul unei persoane timide si sa-i vezi toate frumusetiile, asa trebuie sa ajungi si la sufetul unui ''bad boy''laughing, pentru ca el nu o sa spuna tuturor toate lucrurile care le pateste, pana la urma si daca esti timid, daca nu pana la urma tot trebuie sa ajungi la acea ''bariera'' si sa o spargi happy