| anonim_4396 a întrebat:

Salut, fetelor le plac băieți timizi sau "smecheri" care sunt doar niște copii traumatizați?

8 răspunsuri:
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Nici smecher...el e cel mai tare etc. dar nici prea timid, sa nu scoti o vorba de la el ...Succes :X

| RAY a răspuns:

Majoritatea le plac banii si atat, acum depinde ce noroc ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac oamenii amuzanti, baieti, fete nu conteaza. Smecherii aia de care zici tu, sunt doar dobitoci. Smecheria adevarata consta in putere, inteligenta, care rar o gasesti. Oamenii timizi sunt plictisitori, zici ca sunt speriati de bombe.

| TuRneR01 a răspuns:

Fetelor le plac baieti amuzanti, sa le faca sa rada cu ei nu de ei, destepti ..sincer acum cu ti s-ar parea sa fi cu cineva cu care nu ai ce discuta?, si tipu ala de baieti langa care sa sa simta protejate iubite, sa stie sa arate afectiune
smecherii cum le zici tu dupa mine se impart in 2 categori :
smecherii cu cap si smecheri fara caplaughing
adica aia fara cap care se cred ei buricu pamantului, dar ei sunt prosti bata si daca le dai una ii bagi in pamant
si aia cu cap, care sunt la locul lor, modesti, si au creier...

| RAY a răspuns (pentru TuRneR01):

Si mie imi plac fetele amuzante, cui nu-i place comedia?

| Kisie a răspuns:

Salut, sincer eu prefer mai mult un timid decat un prost din asta care se crede ''smecher''.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiSiAtat a răspuns:

Stiu ca nu tine de subiect dar vreau sa zic ceva fetele ne acuza pe noi ca cica vai noi ne jucam cu sentimentele lor si nu stiu ce dar ele cand se lasa pipaite de alti baieti in vazut nostru atunci cum este? Si ma refer la faptul ca de exemplu o fata e cuplata deja dar filtreaza cu 100 baieti si tot baietii sunt rai?:@