| ratacita a întrebat:

Fetelor peste 2 saptamani am banchetul si nu gasesc modele de rochie.
As vrea ca rochita sa fie cu umerii acoperiti si sa-mi ascunda formele proeminente. Aveti idei?

Răspuns Câştigător
| Liberty a răspuns:

I-ati o bolerica sau o rochie pe corp si sus gen "tricou". ca sa intelegi.alte idei nu am.

1 răspuns:
| Anonim_5812 a răspuns:

Rochie neagra, sa predomine negrul sau sa aiba dungi verticale, maneci scurte, vaporoasa, pana la genunchi si niste toculete de cinci centimetri cred ca ar fi de ajuns.big grin