| TommyHilfiger a întrebat:

Fetelor, va plac baietii cu cercel in ureche? Ce parere aveti despre ei? Ca vreau sa imi bag si eu unul si nu stiu daca mai e la moda.

Răspuns Câştigător
| Element25 a răspuns:

Uite niste modele;)

http://flesh-tunnel-shop.de/

Daca vrei sa-ti pui cercel e treaba ta.Tu sti daca o sa te simti bine cu el sau nu.
Bafta

3 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu nu am nimic cu ei,adica,chitaristul meu favorit are cercel in ureche,sau poarta,ocazional,asa ca nu am nimic cu baietii cu cercel in ureche,nu trebuie sa judeci dupa aparente,adica daca vezi un baiat cu cercel sa tragi concluzia ca e gay,nu,e o mare porcarie. Daca tie iti place,poti sa-ti pui,si eu zic sa nu te mai iei dupa moda, fa ce-ti place tie, lasa moda.Un sfat personal.

Răspuns utilizator avertizat
| SplashFire a răspuns:

Un singur cuvant: gaywinking. Asa mi se par baietii cu cercel big grin Daca vrei neaparat ceva feminin pune-ti niste bratari cu tinte sau in carouri happy