| JockerStoica a întrebat:

Întrebare pentru fete: Ce părere aveți de băieții cu cercel în ureche?
vă plac?
Fundă!

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pai daca tu ti-ai pune cercel doar pentru a fi mai "vazut" de fete, clar ai o probleme si esti pe cale sa faci ceva gresit.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Esti copac. Cum adica intrebare pentru fete? Eu sunt tata de fete. Daca te prind la fetele mele pleci in carje.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eclar ca ai trei sferturi apa in creier.

| Miss25JK a răspuns:

Pfff, arata a femeie, a ceva gay.

| LumyBlumy a răspuns:

Neee...arata ca niste fete mai baietoase,, si plus ca dau un aspect urat..strict parerea mea laughing