| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut,TPU!
Fetelor ce parere aveti de baietii cu dungi in cap, cercel in ureche si care se rad pe picioare?

12 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pe picioare nu m-am facut niciodata, pe piept m-am facut de curand, sa vad cum arat fara par pe piept & burta.Mi se pare ca arat aiurea rau laughing Cat despre dungi in cap, eu stau mai mult de 1 saptamana maxim 2 cu par in cap ( ma barbieresc des in cap) Cercel in ureche... acu vreo 6 ani am avut 2 in stanga. Acum am doar in limba. pe picioare sta aiurea unui barbat sa se epileze.

| mona a răspuns:

Par genul de baieti neseriosi

| Musique a răspuns:

Nu una prea bună...
Baftă!

| djdani2010 a răspuns:

Am cercel in ureche, imi fac freza, si m-am ras pe picioare odata ( din cauza caldurii)
Dar asta nu inseamna ca totii sunt smecherii si rai. :|
Nu stiu cum unii pot gandi asa.
Pur si simplu e la moda, nu mai suntem in anul 80 :|
Si cu toate, sunt un baiat destul de bun :) nu injur, ma comport frumos cu toata lumea, imi doresc o prietena ( uite de ex. nu sunt ca altii care vad o fata si peste 1 sapt. e a lor)
Nu mai judecati oamenii dupa aparente ca nu faceti bine :)
Cred ca poza din linkul acesta, spune tot! http://silencetolight.wordpress.com/......to-fix-it/

| Seepty a răspuns:

Eu zic ca sunt niste sarlatani care nu au ce face. Cum naiba sa se rada pe picioare si sa-si puna cercei in ureche doar nu sunt femei.

| Madayna a răspuns:

Un singur cuvant: iac!

| aurora23 a răspuns:

Aia nu-s baieti sunt doar niste tampti la un baiat conteaza si cum el este la suflet

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Ăia nu-s băieţi. Sunt trasexuali, după părerea mea, sau cocalari, cum vrei să-i numeştiwinking. Have a nice day! happy

| Ioana099 a răspuns:

Eu cred ca baietii cu cercei in ureche, parerea mea pot fi duri, sau se cred smecheri sau poate, cine stie sunt draguti si si-au pus cercel ca sa fie la moda.
Baieti cu dungi in cap n-am mai auzit dar nu am nici o parere despre ei.
Si cei care se rad pe picioare sunt niste baieti, poate finuti, sau poate altfel, probail ca e vare si e cald si se rad pe picioare happy

| dydylyna14 a răspuns:

Dungi in cap? Da' ce sunt zebre?! Cercel in ureche? Hm.mie nu-mi plac.Se rad? laughing) O sa-si inrautateasca situatia.Deci, in concluzie baietii astia sunt de toata jena.

| aluminiu a răspuns:

Dupa parerea mea conteaza sufletul si nu infatisarea.