| Floofficial a întrebat:

Fetelor va plac baietii cu muschii dezvoltati sau gen cum este cristiano ronaldo, william levy?big grin

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Nu neaparat. dar nici slab mort. sa fie potrivit, mai important este sa il iubesc si sa ma iubeasca. deagaba arata super la corp daca caracterul e zerowinking

| valentingb a răspuns:

Oricarei fete ii plac baietii bine facuti. Cat de bine facuti, variaza, este o optiune personala.
Dar, dragostea nu tine cont de aparente, si cata vreme ai ceva ce compenseaza cele 10 kg de muschi pe care poate ai vrea sa ii ai in plus, fata ta te va iubi.

| zurick a răspuns:

Gusturile nu se discuta...

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Mie imi plac baietii cu muschi dar sa nu fie prea exagerati pentru ca atunci nici-unei fete nu-i place.

| larisika a răspuns:

Unei fete ii plac baieti cu muschii dar de obicei la cristiano ronaldo de ex sunt mult prea exagerati

| Cosmin86 a răspuns (pentru larisika):

Serios? la schilodu ala sunt exagerati? rolling on the floor