| melanya a întrebat:

Fetelor, voi aveti multe perechi de cercei pe care ii schimbati dupa cum va place sau aveti doar o pereche sau doua?

7 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Eu una nu ma omor dp cercei nu am decat 4 prechi mai multe n-am ce fake cu ele. In schimb imi plac tenesi si baschetia am acasa o gramada laughing Si cercei i schimb nu stiu cand ma plictisesc de ei. Nsh dc nu ma omor dp ei dar dp farduri morr =p~ am o tona :X

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu am multe dar port doar o pereche deoarece cum este un model care se potriveste la orice tinuta si in plus de asta sunt foarte comozi. funda?

| mean a răspuns:

Am destul de multe si mari, si mici.
Sunt o mare iubitoare de bijuterii...

| myru_6393 a răspuns:

Am peste 20 de perechi :d dar nu sunt de aur am si de aur o pereche dar nu ii port big grin

| 00Mariposa00 a răspuns:

Eu doar una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei mai multe, pentru ca nu se potriveste aceeasi pereche de cercei la toate tinutele.Dar nu port aur decat extrem de rar.

| my_4234 a răspuns:

Eu am multi cercei, pot sa zic, pentru ca imi place sa ma asortez cu tinuta, imi plac accesoriile tongue

Sunt innebunita dupa elehee hee

Bye byewave:*