| midnight_2375 a întrebat:

Fetelor ce tinute abordati in cluburi?

9 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Eu ma imbrac de obicei cu un tricou mai lung pana la fund, colanti normali sau latex, cizme sau tocuri, ori imi iau un maieu, blugi stramti, si tocuri, si de obicei imi iau o geanta, sau cateodata imi iau si o rochita mai scurta... dar NU imi plac hainele cu sclipici deloc!:-& Sunt de "pitzi" (scuze de expresie)!
Tu cum te imbraci?

| Farcas a răspuns:

Elegant dar si decent in acelasi timp.Deobicei blugi stramti, botine sau sandale cu toc depinde de vreme si un top elegant cu paiete sau sclipici happy

| eu.;] a răspuns:

*rochite mulate
*fuste scurte si un maieu
*blugi scurti si un maieu
si niste balerini, mai rar tocuri deoarece obosesti repede

funditA?:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colanti Luciosi...shii Botine=p~ ...si body cevabatting eyelashes

| biabianca a răspuns:

Eu nu merg foarte des. de vreo 3-4 ori pe lunathinking
eu ma imbrac in rochitse, preferatele mele fiind cele cu o fundita in spate.
sau : colanti + top decoltat.
si ca accesorii, nu imi place sa ma incarc foarte mult, doar : cateva bratari miscute de culori diferite. eu am de fiecare culoare niste brateri din perle mici [ costa - 2 lei una ], o centura.
Pont: se poarta foarte mult fundele. incearca sa iti pui o bentita cu o funda., sau o gentutsa intr o parte cu o fundita mica, care sa iasa in evidenta [ scuzati cacofonia ].
fundita?puppy dog eyes

| A_7153 a răspuns:

Camasa lunga pana la fund, egari, curea si niste cizme cu gaurele laughing) :X

| Trotonete_Elena_1987 a răspuns:

Un articol pe tema asta, gasesti aici: http://www.atelieruldestil.ro/blog/tag/tinuta-club/

| didideea a răspuns:

De obicei in club ma imbrac ca o,, pitipoanca''.laughinglaughing... ceva de genu'