| AnonimusGate a întrebat:

Fetelor voi credeti relatia dintr-un baiat si o fata? Spunetiva parerea amanuntit

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa57 a răspuns:

Da,dar la un moment dat se termina, ca orice relatie, deci nu mai are rost cum ar venii...laughing

| AnonimusGate explică (pentru Cristinaaa57):

laughing) Adica? happy

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru AnonimusGate):

Adica orice relatie se sfarseste

| AnonimusGate explică (pentru Cristinaaa57):

Adevarat

| T0T a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Aham. După logica ta nu există familii. Sau te referi la faptul că murim? Aici dacă mergi după raționamentul ăsta nu mai are rost să faci nimic ci să iei un cuțit sau niște pastile ca să se sfârșească mai repede. Oricum ai da-o, răspunsul este unul foarte slab.
Să nu mă iau și de logica extraordinară a incredibilului autor al acestei întrebări căci mintea sa luminată, senină se va simți jignită.

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru T0T):

Bravo mai,,, Mihai Eminescu''...ce sa zic