| aneta a întrebat:

Fetelor, voi cum va imbracati la primele intalniri cu un baiat? Dar voua, baietilor, cum va place sa fie imbracata fata la primele intalniri?:p

11 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Sa fie imbracata natural

by Psihoyounger

| Antrax a răspuns:

Nu ma imbrac styl emo si imi scot parul din ochi. Imi iau o fustiza roz genuhttp://4.bp.blogspot.com/......C09347.JPG si ceva tricou o shuvitza roz ca sa arat ca o preshcolara. Toti spun ca-s adorabila:))

| SweetCandy a răspuns:

Cum ma imbrac in mod obisnuit cand ies in oras, adica in pantaloni/fusta si un tricou dragut si niste accesorii simple, nu extravagant...nu vad de ce m-as imbraca altfel la prima intalnire cu EL, pentru ca nu o sa pot sa ma imbrac intr-un mod diferit de fiecare data cand ne-am intalni...nu imi place sa par altcineva...happy

deci spor la intalnire!
happy

| Yly a răspuns:

Ma imbrac normal. daca imi place baiatu pun mai mult accent. dar oricum normal.stilu meu.sa ma placa pentru ceea ce suntbig grin

| Crisu_8081 a răspuns:

Ma imbrac cat mai normal...cum ma imbrac eu de obicei:pantaloni/fusta si o bluzita draguta, machiata natural, fara tocuri.Nu port decolteu sau fuste foarte scurte... mi se par de prost gust si nepotrivite pentru prima intalnire.Trebuie sa fim naturale si sa ii facem sa ne placa pentru ce gandim...pe langa fizic.Right?

| annda a răspuns:

Jeansi si un tricou dragut.Nu cred ca e bine sa vrei sa impresionezi foarte mult prin tinuta la prima intalnire sa exagerezi cu machiajul sau mai stiu eu ce.

| adi a răspuns:

Mie imi place sa fie imbracate normal, nu foarte special, sau foarte machiate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici, daca imi permiteti va contrazic pe toti, deoarece simtul estetic este foarte dezvoltat la un barbat, chiar daca nu si-ar dorii un,, manechin,, nici ca,, muma -padurii,, nu te poti duce.Accesorii elegante adaptate unei tinute elegante, barbatilor l-e place foarte tare ca femeile sa fie elegante sa fie cu adevarat,, femei,,. Mi-am permis sa va contrazic pe toti, deoarece cunosc foarte bine mentalitatea masculilor, si credeti-ma prima impresie conteaza foarte mult, oraicat ati nega, mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te intalnesti pe internet
www.sentimente.ro/intalniri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paltaloni, fusta sau tricou niste bijuteri maio simpkle nu estravagante pentru ce vreau sa par eu nu alt cinevalove strucklove struck:

| aDe_9969 a răspuns:

Eu ma imbrac cu o fusta sau jeansi cu un tricou dragut