| Anghelocek a întrebat:

Fetelor vreau sa ma ingras si nu reusesc sa adaug nimic chiar daca maninc mult poate stiti o metoda mai eficienta?

9 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Ideea e ca nu ai de ce sa te ingrasi, daca ai fost mereu slaba si esti genul de persoana care poate manca orice fara sa se ingrase, inseamna ca asa esti tu, bucura-te ca poti manca ce vrei.

| Anghelocek explică (pentru anss23):

Ma deranjeaza faptul trebuie sa ma limitez la fuste scurte ...cu o asa figura in general trebuie sa ma limitez la unele haine frumoase

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Sandwichuri maică.Ai încredere in mine.Sunt date naibi si făinoasele...

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai mananca de la fast-food, dulciuri, ciocolata, suc.Dar eu nu iti sugerez sa faci asa, poate dupa aceea te ingrasi foarte mult.

| BeStMaN a răspuns:

Fast-food

| Molecula a răspuns:

Mda, stiu cum e, cunosc si eu un baiat si o fata care mananca de sparg, dar la 18 ani au 40 de kg, depinde de organism, eu nu ti-as sugera sa mananci toate porcariile care ingrasa ca poate ti se schimba organismu si apoi te ingrasi ca lumea, mai bine continua asa, e mai sanatos

| Anghelocek explică (pentru Molecula):

Dar am 1.70m si 49 kg si nu ma simt bine ma deranjeaza cum arat si mai am o problema prietenul isi doreste sa fiu mai plinutsa...

| anss23 a răspuns (pentru Anghelocek):

Prietenul tau ar trebui sa te accepte asa cum esti, iar tu nu ar trebui sa te schimbi din cauza lui, ci doar daca simti ca esti mult prea slaba.Vad ca ne asemanam destul de mult:si eu am 1.70 si 50-51 de kg.Sincer,as vrea sa slabesc, sa ajung pe la 48, inainte si eu eram foarte slaba dar acum ca am pus cateva kg pe mine nu ma simt deloc bine.Deci ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea indeplini!

| Marion3tte a răspuns:

Cartofi laughing Crede-ma, eu mananc mereu cand am ocazia, mai ales ca imi plac mult, si o sa te ingrasi. Vara mereu reusesc sa mai pun si eu pe mine cat sa nu mai fiu haschie.