| Twix4Ever a întrebat:

Filmele noi sau filmele vechi? de ce?

1 răspuns:
| Tessa a răspuns:

Cele vechi au actori buni, subiecte de calitate. Actorii intra in pielea personajul cu adevarat, sentimente par reale. Numai cand ne uitam in ochii lor vedem ca nu au fost alesi aiurea si interpreteaza foarte bine.
Cele noi, pe langa ca toate au cam acelasi subiecte, actorii sunt in adevaratul sens al cuvantului "varza". Singurul motiv pentru care filmele noi sunt mai bune decat cele vechi este ca se vad mult mai bine.