| JustMe4ever a întrebat:

Filmul Twilight Breaking Dawn este impartit in doua filme (part1 part2 ) sau este unul singur?

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

E impartit in 2. Part 1, Part 2 >(iese in noiembrie)

| JustMe4ever explică (pentru eucumine010):

Pe youtube am vazut ceva secvente cu part 2 din intaplare. Sigur apare in noiembrie?

| eucumine010 a răspuns (pentru JustMe4ever):

Http://www.imdb.com/title/tt1673434/releaseinfo uite aici ca idee cand iese. Nu te astepta sa gasesti Romania in lista, dar dupa ce iese in USA dupa putin timp o sa apara si la noi.

| JustMe4ever explică (pentru eucumine010):

Noi nu suntem pe nicaieri crying ne uita toti crying(

| eucumine010 a răspuns (pentru JustMe4ever):

La cata lume se duce la noi la cinema, nici nu ma mira faptul ca nu aparem pe lista.