| Bobeica_Antonio_1999 a întrebat:

Fiti atenti, am si eu nevoie de un sfat imi place de o fata care este cu 5 ani mai mare ca mn.Suntem buni prieteni dar eu as vrea sa ii pot zice, dar imi este frica de reactia ei, eu va rog sa imi dati un sfat.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Daca nu incerci, nu ai de unde să stii. Poate si ea te place.

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu spun sa mai astepti... Inteleg cum este faza cu iubirea dar o sa treaca daca nu o bagi in seama. O sa gasesti alta cu timpul *daca iti dai silinta, evident*

Daca nu vrei sa renunti atunci invit-o pe undeva, incearca sa vorbesti mai mult cu ea... Totusi, pare greu... S-ar putea sa fii putin imatur pentru ea. No offence.

Succes!

| Bobeica_Antonio_1999 explică (pentru RainmakerX):

Da ea nu este genul ala de fata pentru ea varsta conteaza mai putin

| RainmakerX a răspuns (pentru Bobeica_Antonio_1999):

Atunci incearca.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai ii spui ca te-ai atasat de ea si simti ceva destul de puternic. Daca e o fata care sta cu mai multi baieti inseamna ca probabil nu esti singurul cu care e foarte buna prietena. Daca sta doar cu tine...Probabil si ea te place.Mult noroc! happy