| EvangelineDS a întrebat:

Fiti atenti:http://www.TPU.ro/trivia-amuzante/ce-animale-de-plus-va- place-cel-mai-mult/ [va place cel mai mult?]

http://www.TPU.ro/......cu-manele/ [site-uri?]
http://www.TPU.ro/......-dracu-in/ [rocer, care au pe dracu, rok, etc? ]
cati ani are asa zisa talentata?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu e de ras straight face. Uite unde a ajuns societatea. Poate avea orice varsta, analfabeti sunt de toate varstele.

| CristineDelaruss a răspuns:

Varsta ei ar trebui sa fie intre 1 luna si 2 ani.
Sa speram ca, cand va ajunge la maturitate va realiza ca Salam si Guta nu sunt mancaruri pe care le "manca" lumea. Pentru ca momentan ea se face de ras cu exprimarile ei de "rocer" bun.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Doamnee...
ce de prosti...aia saraca nici nu stie sa scrie corect!
va place...
rok.
roceri.
site-uri...
laughing
pe zi ce trece ma doare burta mai rau de la ras!
si cred ca are cam...12-13 ani daca nu 10...

| Biu a răspuns:

Roceri? rolling on the floor)))))
Saraca sa o chis in freza! laughing

| nonny50 a răspuns:

E prea de tot ca sa fie adevarat! Ati vazut categoria? Cred ca e pusa la vrajeala si persoana respectiva s-a amuzat copios pe tema asta! Daca nu...e grav!

| nonny50 a răspuns:

Ba da.e foarte amuzant! Daca eu as pune o intrebare de genu' si ar incepe toti "deontologii" sa faca spume...m as amuza tare! Dar exista si posibilitatea ca persoana respectiva sa fie retarda! thinking

| EvangelineDS explică:

Biu
mda... cred ca n-are mai mult de 8 ani

| EvangelineDS explică:

Nonny50 mie nu mi s-a parut amuzant