| Danielllz a întrebat:

Folosesc Mozila firefox ultima versiune (oricare ar fi ea laughing ) si nu stiu pe ce am apasat dar cand caut ceva pe google si dau click pe un rezultat imi deschide un new tab cu siteul respectiv, si celalalt cu google-ul ramane. E enervat ca asa deschid 1000 de taburi... daca stie cineva cum se rezolva?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

M-am uitat și eu, nu mai știu ce trebuie să faci pentru că n-am folosit de ani de zile Mozila.
Postează întrebarea la categoria Tehnologie, o să găsești răspunsul mult mai rapid.

| Lawliet14 a răspuns:

Mai bine folosesti Chrome, este un browser mai bun.

| XXXray a răspuns:

La mine in colt in dreapta sus apar 3 linii. Dai click si dupa alegi Optiuni dupa dai la File si selectezi de acolo. Eu il am in limba romana nu prea te pot ajuta scuze. Succes totusi!