| traficanta a întrebat:

Fondul de ten imbatraneste tenul? Daca se incepe sa-l folosesti pe la 14 ani asa?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Sigur ca imbatraneste tenul. Aplicat zilnic pe fata sufoca efectiv celulele si nu le lasa sa respire. In cativa ani, rezultatul imbatranirii tenului e vizibil.

2 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

La 14 ani tenul tau este inca "in crestere", de aceea e mai bine sa nu il sufoci cu tot felul de produse cosmetice. Daca vrei sa il protejezi in timpul sezonului rece, poti folosi o crema Gerovital. Ai grija de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi as fi presupus ca da, cosmeticiana mea mi-a spus ca noile produse sunt extrem de benefice pentru ten. Ia pilda: singura parte din pielea omului care e neimbracata iarna e fata.