| xAndraax a întrebat:

Fosta cea mai buna prietena a mea ii sa interzis sa mai stea cu mine de carte parintii deoarece eu am facut o gluma cum ca : Am pus unui baiat sa-si faca o poza la P*** ( scuzati cuvantul ) Iar el "chiar a facut" cica. Eu i.am spus ei din gluma ca el mi. a trimis. o si eu am sterso nici nu m.am uitat la ea. Adev era ca era Un mic dejun fericit cu un crembusti... 2 rosii parca. mrg. Cand i'am spus ca a fost o gluma nu a vrut sa ma creada si a zis ca o intorc. :-s! Nu stiu ce sa fc sad. parintii ei i-au zis sa nu mai stea cu mine deaorece ea le. a povestit tot. :-s crying EU tin mult la ea si nu vreau sa o pierd!

3 răspunsuri:
| NimenixD a răspuns:

Păi daca nu te-ai uitat la poză de unde ştii că era un crenvuşti? laughing)). În fine. Şi chiar dacă. na ' e o glumă, ea nu trebuia să le spună părinţilor. Încearcă să " te mai rogi de ea " să înţeleagă că a fost doar o glumă şi că ăsta nu e un motiv pentru ca părinţii ei să aleagă să nu mai stea cu tine. happy

| xAndraax explică:

Pai asa i.am zis ei. in gluma ca nu m-am uitat la ea si am sters-o. straight face

| vladutz_3023 a răspuns:

Andra,cred ca daca iti era cu adevarat prietena te credea si te intelegea ca ai facut o gluma happy