| diiia00 a întrebat:

Fostul meu prieten mi.a dat block pe facebook, dar vorbim in continuare prin mesaje aproape zilnic..sa.l intreb de ce mi.a dat block? marita?

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Poti sa il intrebi thinking Nu e cine stie ce... E doar facebook.

| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-l.Cine te opreste?

| valentingb a răspuns:

Daca este fostul, si ti-a dat block. A fost, nu mai exista. Mesajul e cat se poate de clar.Imi pare rau!

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Apai...nu stiu.
S-ar putea sa aiba de fapt ceva de ascuns, ceva ce ai putea descoperi daca ii vezi pagina de Facebook.

| Scintilla a răspuns:

Desigur ca nu merita,dar tu nu trebuie sa asculti de mine,sau de oricine iti va raspunde la aceasta intrebare,tu trebuie sa iti asculti inima si sa deschizi ochii bine pentru ca dragostea din pacate te face sa fii orb,cum am fost si eu de exemplu,dar te trezesti la un moment dat,din pacate majoritatea se trezesc cand deja este ranit(ca si mine),cel mai bine e sa il confrunti si sa il intrebi exact ce vrea de la relatie,daca vrea sa o continue sau nu,chiar de nu va vrea, pentru tine va fi tot un castig pentru ca daca tu te agati de el, vei spera in continuare si vei pierde timpul care din pacate nu il poti da inapoi. Sper ca te-am putut ajuta cu cele spuse de mai sus, dar oricum decizia e doar a ta sa stii, nu trebuie sa te iei dupa nimeni.

| ChocolateFantasy a răspuns:

Pai de ce nu l-ai intreba? Te opreste ceva? Acum nu stiu daca merita sau nu, atata timp cat zici ca este fostul.Din pura curiozitate ai putea sa-l intrebi motivul, atata timp cat voi vorbiti prin mesaje. Oare sa nu vada actuala lui? Oare si-a blocat contul? Nu stiu, intreaba-l happy Macar te lamuresti si tu, desi nu este atat de importanthappy