| Lory98Loredana a întrebat:

Bunaa. an si eu o problema. am un "prieten" care mi.a dat block pe facebook, iar eu vreau sa nu mai imi vada postarile. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-a bolcat nici tu si nici persoana respectiva numai aceti acces la paginile unul altuia de facebook, decat daca are alt cont si iti vede postarile de pe alta pagina de facebook. Daca ii cunosti toate id poti sa i le blochezi si tu sau sa abia acces doar prietenii din pagina ta la ceea ce postezi. Mergi la setari si fa schimbarile daca nu le-ai facut pana acum. Succes.

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Mai bine te-ai lua asta din gand happy ) te sfarami prea tare cu chestia asta laughing) eu mai bine meas vedea de treaba mea!

| Axys a răspuns:

Stai linistita happy odata ce ti-a dat Block nu mai vede nimic happy dai si tu ca poate se razgandeste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să realizezi că din moment ce te-a blocat, nu mai are cum să-ţi vadă postările.

| Simion_Ana_2000 a răspuns:

Daca te-a dat la block nu iti mai vede postarile, insa daca intra de la altcineva da. si in cazul asta securizeazati contul.

| SellGomezzz a răspuns:

Daca ti-a dat block stai linistita ca nu ti le vedewinking