| SilvanA_8443 a întrebat:

Frate. deci am aparatul Olympus foto fe-140 cu 6.0 megapixel si face poze professionale..si cand m-am filmat, nu se aude sonor..nici pe el, nici pe calculator! si m-am interesat pe internet daca are microfon si zice ca are.dar la mine nu se aude straight face stiti ce sa ii fac? o setare. ceva? help me! funda.

2 răspunsuri:
| Gabitech a răspuns:

In primul rand acest model de aparat nu face poze profesionale. cauta si vei gasi in meniul lui la setari, video, ceva de sonor sa nu fie bifat sau debifat. daca ai asa ceva ok, daca nu pur si simplu am microfonul la el defect si va trebui sa te duci cu el la garantie

| SilvanA_8443 explică (pentru Gabitech):

Multumesc mult! dar, la setari legat de video apare doar: Video out--> ntsc sau pal.