| user563216 a întrebat:

Frate deci prin mai am vazut un baiat care mi-a atras puțin atenția dar nu a fost ceva sa tin minte, iar dupa o luna si ceva il vad iar dar de data asta mi-a atras atentia intr-un mod obsesiv.Nu stiu nimic despre el si am mai fost atrasa fizic si de alti baieti dar nu m-a facut niciunul sa ma simt chiar asa.L-am vazut iar recent din intamplare ca pana acum si nu stiu ce sa fac, nu stiu daca sa insisit sa-l mai caut sau nu si va rog fara mistouri, chiar am nevoie de un sfat ceva.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Invita-l la o partida de fotbal si poate va imprieteniti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Atentia intr-un mod obsesiv. Obsesia era la tine sau la el? nu m-a facut niciunul sa ma simt chiar asa, Chiar așa, cum? sa l mai caut sau nu. Deci l-ai mai căutat, nu a fost chiar din întâmplare. Dar atracția fizică unde o simți în corpul tău?

| dullcat a răspuns:

Buna.Suna ca un crush pe care il are orice adolescent/a la aceasta varsta, vazand pe cineva random pe strada.Nimic anormal. Daca se intampla sa il vezi iar, aduna-ti curajul si intra in vorba cu el, nu e asa greu.Succes.

| Darius50boss a răspuns:

Poate într-o lună uiți de el