| unBaiatDulcik69 a întrebat:

Salut, sunt confuz si nu stiu daca este bine ce fac, dar in ultima vreme (cam de vreo 2 ani incoace) ma simt atras fizic de baieti. Am avut prietena, dar nu am fost atras de ea asa cum am fost atras de unii baieti. Acum doua saptamani am facut sex in fund la mine in fund cu un coleg de clasa si mi-a placut, dar nu stiu daca ar trebui sa caut ajutor sau sa continui asa. Voi ce ziceti, sunt homosexual?

Răspuns Câştigător
| carlutza1001 a răspuns:

Gay sigur esti, acum poate s-ar putea sa fii bisexual. ideea e ca trebuie sa faci ceea ce te face pe tine fericit sa nu te iei dupa prejudecatile altora. eu personal admir foarte mult oamenii care sunt gay si care recunosc asta deschis. (dintre artisti: adam lambert, george micheal etc.)

8 răspunsuri:
| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Mda. Si nu ai cum sa te opui la asta.winking
Funda?

| 인스피릿 a răspuns:

WTF U HATERS!
Homosexualitatea e la fel de normala ca si heterosexualitatea si bisexualitatea.
Esti homosexual sau gay, ia-o cum vrei. happy In zilele de astazi multi folosesc cuvantul 'gay' ca pe o insulta, dar gay inseamna barbat caruia ii plac barbatii (uneori se foloseste si pentru lesbiene), nu trebuie sa-ti fie rusine sa recunosti ce esti.
Ai grija la sex pentru ca sexul anal e cel mai periculos. happy Se pot transmite boli foarte usor si e foarte periculos pentru cel care primeste daca nu e bine pregatit inainte si daca este folosit lubrifiantul. =)

| 4l3x a răspuns:

Da, esti gay, daca ai zis ca de fete nu prea esti atras inseamna ca nu esti bisexual, dar nu'i problema daca esti, nu trebuie sa t intereseze ce zce lumea atat tmp cat esti tu fericitwinking

| DudăIamPanda a răspuns:

Dude. Astea ce ai spus ma-u lasat fara cuvinte -.-.
Eu cred ca e importnat sa te simti tu bine, nu conteaza ce spun altiwinking
Succes in viata. Si poate ai sa reusesti sa indepartezi chestia asta, sau si asa, Fa ce crezi u ca e bine pentru tine.

| ombladon a răspuns:

@Raluquta are nevoie de psihiatru nu de psiholog laughing

| marryws a răspuns (pentru ombladon):

Homosexualitatea nu e o afectiune psihica, verifica si tu in tratate internationale. Homofobia insa este o afectiune psihica, pentru ca fobiile sunt anormale. Deci cui uraste si discrimineaza homosexuali le trebuie psihiatru!

| ombladon a răspuns (pentru marryws):

Hai sictir laughing era o gluma.

| Raluquta a răspuns:

du-te la un psiholog sau asa ceva