| xAddeBăăăii a întrebat:

Frate! Voi cum credeti ca a facut magicianul de la Romanii au talent (C.Gog ) trucurile din seara finalei? Funda celei mai bune ipoteze.

Răspuns Câştigător
| adisuper a răspuns:

Poate nu sunt trucuri, omul foloseşte în jur de 5% din creier,restul fiind inaccesibil, nu aveţi voi idee ce se ascunde pe acolo, acolo sunt ˇputerileˇ acelea care îndoaie linguriţe fără mâini, citeşte gândurile, levitează etc.

2 răspunsuri:
| DarkRoses a răspuns:

Este iluzionist, asa cum este Criss Angel sau David Copperfield