| Maaryyneelaa a întrebat:

Ce parere aveti de castigatorul finalei romanii au talent?:X

Răspuns Câştigător
| Elly213 a răspuns:

Eu ma bucur ca a castigat pentru ca:
--Chiar daca erau talente mai mari el a transmis niste mesaje de viata fiind romanu care isi iubeste tara(sau cel putin asa zice)----
--Banii pe care i-a castigat il vor ajuta sa se intretina pentru ca el nu are parinti---

Chiar daca nu au castigat toti is convinsa ca o mare parte din ei vor avea contracte si vor reusi in viata pebtru ca ei aici s-au afirmat si s-au facut cunoscuti.

Cam asta aveam de zis + ca asta e parerea mea.

Bye!

P.S:E din Vrancea deci il sustineamlaughing)

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu merita premiul,fiindca, chiar daca genul muzical e agreabil, mesajul textului e banal; pare ca s-a votat favorabil pentru hip-hoper din compatimire pentru starea sociala nu pe principii de valoare.Cred ca ar fi trebuit sa castige Ianau sau Dinu.S-a votat emotional.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Imi pare bine ca a castigat adrian tutu chiar merita desi si narcis poate fi considerat un talent, acum sunt curioasa din ei cati vor avea contracte cu case de muzica romanesti? fundita?

| Laurentiuuu a răspuns:

Chiar nu merita Premiul,Nu avea o melodie prea relexanta, Mai frumos... Era Stefan Florescu, Dar ce sa facem

| katty_6203 a răspuns:

O parere destul de buna, are si el doar talent.Insa as fi vrut ca castigator sa fie Valentin Dinu, dar...fiecare cu aprecierile lui pana la urma.

| alexxa a răspuns:

Ca nu are talent? Ca el sunt mii in Romania si milioane in lume.Ca Narcis doar 4 happy.Iar noi ce facem? In loc sa ne mandrim ca avem un contratenor il dam de o parte pentru unul care nici nu vorbeste bine romana sa nu mai vorbim de "cantat" ca e paralel.
A castigat datorita situatiei lui despre care, daca nu ar fi vorbit, nu ar fi ajuns nici in semifinale.In urma acestei emisiuni am ajuns la concluzia ca degeaba ai talent. Daca esti roman trebuie sa te milogesti ca sa fii recunoscut.Si sunt sigura ca nu sunt singura care gandeste asa.