| iLOVEquestions a întrebat:

Fratele meu mai mic e un prost.
Dupa ce i-am explicat ca mi-e frica si sa umblu prin casa dupa ce m-am uitat la un film de groaza, s-a bagat sub pat si a deschis usita incorporata la pat. M-am speriat groaznic si am inceput sa plang indelung, inca imi vine sa plang si tremur, sunt extrem de ciudata. Putin ajutor?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Bună!
este şi el mic, şi nu şi-a dat seama (probabil)că o să te sperii atât de tare. poate vroia doar să facă o glumă. şi în legătură cu tine: încearcă să te gândeşti că aia a fost doar o farsă, că nimeni nu are nimic cu tine, şi că acela a fost doar un film jucat de nişte actori. dacă nu ai nicio treabă cu spiritele (nu le invoci, etc)ele de ce să aibă ceva cu tine? aşa că revino-ţi happy.
Succes!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai puţin horror, mai mult p0rn. O să te ajute să treci peste.

| UnOmGanditor a răspuns:

Ce film ai vazut? (m-ai facut curios big grin )

Oricum ar trebui sa iti bagi bine in cap ca un film este un film, oricat de real poate sa para este jucat de actori.
N-o sa ti se intample vreodata in viata reala sa fii atacata de un zombie/montru/ma stiu eu ce.
Si daca nu-ti intra asta bine in cap o sa dai inapoi toata viata.

| iLOVEquestions explică (pentru UnOmGanditor):

M-am uitat la paranormal activity laughing
- eu una cred ca exista fantome si prostii din alea, dar m-a speriat faptul ca eu nu stiam ca e acolo si am vazut pur si simplu cum se deschidea sertarul, iar eu credeam ca e in cealalta camera crying

| maia10 a răspuns:

E, o sa treaca, stai linistita. Asa suntem noi fetele, sperioasehappy Eu am 21 de ani si cand ma pun in pat, ma urc mai intai pe un scaun si sar de pe el pe pat ca mi-e tot teama ca o sa ma apuce ceva de picioare daca ma pun normallaughing

| maia10 a răspuns:

As fi curioasa ce varsta ai tuthinking

| iLOVEquestions explică (pentru maia10):

Am aproape 15 ani laughing)