| Z4 a întrebat:

Fratilor, Sunt clasa a8a
Ceva sfaturi, Help me!
Ca trebuie sa invat nu-i celaughing
ceva ajutori,?!
Sa ma pregatesc psihic, sufleteste, trumeste, mental, ceva ceva HELP ME

Răspuns Câştigător
| IoanaI a răspuns:

Am trecut si eu prin asta si e greu. Cred ca ar trebui mai intai sa te pregatesti sufleteste, daca poti sa ii spui asa. Eu nu am avut pe nimeni care sa imi spuna ce ar trebui sa fac in clasa a VIII-a, dar tu ai un site intreg. Trebuie sa fi constient ca la finalul anului ai un examen si daca reusesti asta esti la jumatatea drumului.
Altceva nu ar mai fi, doar: "PUNE MANA SI INVATA". Succes la examen si anul asta in special.