| Barbiie a întrebat:

Fructele ingrasa? straight face daca da, care? :s

Răspuns Câştigător
| SabinaRsT a răspuns:

Ohhh, sigur ca nu, daca vrei sa ai un regim de viata sanatos si sa te mentii in forma, consuma cat mai multe fructe si legume, te vor ajuta sa ai o silueta de vis.

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu, fructele nu iti fac decat bine.

| FoarteLetargic a răspuns:

Fructele NU ingrasa...

| micutadhampir a răspuns:

Bananele.

| Kalyn a răspuns:

E clar...pai fructele nu au cum sa ingrase, eventual daca mananci doar fara sa faci miscare.

| 0PopaPorno a răspuns:

Nu toate fructele ingrasa, pot sa iti spun ca Banana ingrasa, deoarece are multe grasimi!

| cucaracia a răspuns:

Fructele cred ca ar fi ultimele alimente care ingrasa... binenteles daca nu mananci mult prea mult... atunci s-ar putea sa te umfli happy

| Edyward a răspuns:

Ba din potriva! fructele sunt pentru silueta! contin foarte mult fier!