| Kanneki a întrebat:

Fumez de azi si nu stiu ce sa imi iau. Adica am 10 lei si doar pe aia ii pot cheltuii.Dar eu vreau ceva mai tare ..nu slimurile alea pe care nu le suport.Si daca ma duc la Carrefour este tigari la bucata?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este interzisa vanzarea cu bucata a tigarilor.

| Puspefaptebune a răspuns:

Gasesti tigari la bucata la magazinele non-stop si tigari cu nicotina multa vrei? pall mall negru (din astea fumez de un an de zile) kent8, kent core, winston rosu si cam atat, daca vrei ceva mai bun sunt tigarile cu aroma de vanilie dar te costa 30 lei pachetul