| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Am 13 ani si am o prietena care are un verisor de care mie imi place enorm, nu stiu dar poate il si iubesc.Ne-am intalnit la ea acasa si de craciun am dormit aman2 la ea, dar in camere diferite.In zi m-a luat in brate, iar seara ne-am sarutat pentru prima data.Cand aveam vreo 11-12 ani el m-a intrebat daca vreau sa stau cu el dar am omis sa ii dau vreun raspuns.La acea vreme nici nu prea imi placea de el. Vorbeam si pe mess, pana cand el mi-a spus ca deocamdata nu poate fi nimic intre noi fiindca lui ii placea de o colega de-a mea.Au tot vorbit pe mess si acum sta cu ea. Fata i-a dat liber o data pentru ca vroia sa stea cu altul, dar apoi i-a spus sa se impace iarasi. El l-a inceput nu prea a vrut dar, pana la urma s-au impacat.Acum este cu ea si mie imi place din ce in ce mai mult de el, ma gandesc aproape in fiecare zi la el si cred ca as vrea sa stau cu el, dar nu stiu cum sa procedez? Ce sa fac? Ea nu arata mai bine decat mine, decat ca are unpic mai mari sanii dar are un posterior "turtit" iar al meu este "bun". De zilele scolii facem mai multe fete un dans printre care si eu si ea. El vine ca spectator. Aveti ceva idei? Este la aceeasi scoala ca si noi doar ca este la liceu in clasa a 9-a.

Răspuns Câştigător
| Lizzzzy a răspuns:

Pai...nu trebuie sa gandesti asa!winking... daca e sa ii placa de tine trebuie sa te placa pentru ce esti nu pentru ce ai! (parerea mea) si totusi daca chiar v-ati sarutat asta inseamna multe, un sarut nu se da numai asa, un sarut inseamna ceva!winking