| Madalina_Crina_1997 a întrebat:

Sunt clasa a 11a, si vreau sa ma angajez, inca nu am facut 18 ani, dar am inteles ca pot sa-mi gasesc de lucru si minora fiind( sa impart pliante, sa fac publicitate). Ma puteti ajuta, va rog frumos, cu site-uri de joburi in Galati, sau sfaturi, idei, nr de telefoane. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Imstrong a răspuns:

Angajeaza-te ca reprezentant AVON sau Oriflamewinking Sau vezi poate te angajeaza sa lucrezi la o cafenea, ceva, daca ai in orasul/satul tau, sau sa faci curat intr-un magazin, baftawinking