| Barbie a întrebat:

FUNDA...Am de facut ceva proiect in PowerPint si vreau la DESIGN(adica poza de fundal care apare pe toate slide-urile) sa pun o poza de-a mea, adica sa nu fie design de-al lor, si nu reusesc sa pun poza nicicum. Plz HELP

1 răspuns:
| larisacaramel a răspuns:

Daca ai PowerPoint 2007: Dai click pe sagetuta din dreapta (stii cum vine acolo la Design: o sageata in sus, una in jos -cu care muti sa vezi design-urile facute de ei- si mai este una dedesubt. ) Sunt mai multe optiuni: "More Themes on Microsoft Office online...", "Browse for themes" si "Save Current Theme". Da click pe "Browse for themes". Acum poti selecta o poza din calculatorul tau happy
Funda?