| Dima_Edward_2001 a întrebat:

Am facut un proiect la istorie si nu stiu ce design sa ii pun pe slide-uri. Toate sunt urate. Am auzi ca se pot adauga design-uri.
Va rog sa imi dati un design sau mai multe din care sa pot alege si sa imi scrieti cum pot adauga design-urile.
Funda :X:X:X:X:X

5 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Pune o fotografie tematica pe fundal! Gasesti pe net!

| Dima_Edward_2001 explică (pentru valentin75):

Cum fac asta?

| valentin75 a răspuns (pentru Dima_Edward_2001):

Trebuie sa alegi o fotografie pe care sa se vada prezentarea! Cauti un model care iti place si se potriveste cu tema ta!
Click dreapta pe alb (background), te duci la background, si selectezi tip : imagine. apoi dai browse si iei imaginea de unde o ai.
Click dreapta pe un spatiu alb, oarecare, din slide;
2. Alege Background din menu;
3. Click unde se aleg aleg culorile, dar tu vei alege acolo Fill Efects;
4. In fereastra Fill Efects, selectezi tabul Pictures;
5. Click pe Select Pictures;
6. Alege poza dorita ca fundal;
7. Apasa Insert;
8. Ok;
9. Apply sau Apply to all (daca vrei sa fie la toate slidurile).

https://support.office.com/......cee55502be
https://support.office.com/......4820d44cf3

| Dima_Edward_2001 explică (pentru valentin75):

Imi dai te rog id-ul tau de messenger ca sa iti dau proiectul si sa ii faci tu un design grozav?

| Dima_Edward_2001 explică (pentru valentin75):

Nu pot sa iti trimit mesaj...
Skype : edward. dima1
Mess: edy.angel
Prefer skype dar zici tu pe ce intram happy