| Ruxiii a întrebat:

FUNDA! Am de facut un desen pe tema : Tinerii ambasadori impotriva schimbarilor climatice. Dati-mi o idee, cam ce as putea desena (daca se poate si un link cu o imagine). Funda big grin

Răspuns Câştigător
| robert_2936 a răspuns:

Ai putea desena un om, care reprezinta ambasadorii care tin in mana un obiect (un rotund, un balon o foaie, ceva de genul...) pe care scrieSCHIMBARILE CLIMATICE deasupta unui cos de gunoi. O sa dea inpresia ca ambasadorii au facut ca scimbarile climatice sa dispara. Cred ca ti-am fost de folos si daca nu iti urez dasenare placuta.