| AlexandraMoldovan18 a întrebat:

Am nevoie de voi ca sa imi dati o idee despre ce imagine/desen as putea desena la un proiect despre halloween ( chiar daca a trecut ) Va multumesc anticipat

Ofer FUNDA

5 răspunsuri:
| andreeapink01 a răspuns:

Cu oameni sau animale? Eu am desenat o lupoaica vrajitoare sic, nu una urata

| AlexandraMoldovan18 explică (pentru andreeapink01):

Nu ai o poza ca sa imi poti trimite link-ul ca sa vad cu ar fi (:

| Marriiaa123 a răspuns:

Un dovleac. Este semnul esential in Halloween, si este si simplu de desenat. Poti sa-l faci pe un fundal negru, si sa fie portocaliu, cu ochi, gura, nas, galbene(ca si cum ar fi lumina lumanarii). O sa fie foarte dragut.
Bafta! :*

| AlexandraMoldovan18 explică (pentru Marriiaa123):

Si alte idei ce mai ai, ca mai sunt cateva fete care au facut cu dovleac si vreau sa fac ceva mai spooky, desi si eu as fi facut un dovleaca, dar ar fi zis ca le-am furat ideea

| Marriiaa123 a răspuns (pentru AlexandraMoldovan18):

Fă o fantomă, care stă lângă o cruce, cu o coasă în mână(gen moarte), și lângă ea să fie o flacără, în care să ardă 2-3 oase. Fă câteva pete roșii pe haina neagră a fantomei, si fundalul tot negru. :*