| Roessess a întrebat:

FUNDA: Am gresit.si stiu sunt constienta de asta. Desi pana acum eu eram cea experta in relatii acum am ajuns sa fiu disperata dupa ajutor. Nu stiu cum sa. l fac sa inteleaga ca vreau sa ne impacam, ca vreau sa fie totul ca inainte. Si el exagereaza un pic dar cu siguranta vrea acest lucru doar ca vrea sa ii demonstrez ca si eu imi doresc cu adevarat asta. Ajutati.ma cu ceva idei va roog... e urgent! Cum sa. i spun sau ce sa sa inteleaga ca imi doresc din toata inima sa ne impacam? Funda urgeeentaaaa:*:*

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Vorbeste cu el! Spune-i asta! Daca incerci sa ii demonstrezi asta prin gesturi, intentia ta poate fi inteleasa gresit de el! Cat despre fapte, tu il cunosti mai bine decat noi si cred ca stii ce ar trebi sa faci!