| midnight a întrebat:

FUNDA! am o situatie care ma depaseste. poate reusiti voi sa descurcati ceva.am o prietena fosta colega de clasa care s-a mutat in Cluj(eu stau in Bucuresti). am pastrat legatura si anul asta merge la mare si-si face si buletin si urma sa stea la mine cateva zile(de pe 30 august). Mamaie a primit nu stiutiuce bilet la Covasna si merge cu mine si cu vara-mea(care abia trece clasa1.eu am terminat a 7-a). faza e ca daca plec nu mai pot sa stau cu prietena mea, si nu-mi convine. cu verishoara-, ea nu ma impac mai mult de 2 ore, asa ca n-as vrea sa plec. + ca mai fac si renovari si as vrea sa vad si eu cum aranjez toate lucrurile. dar nici nu pot sa zic ca nu plec, ptc o sa se supere tot familionu pe mine. ce fac?

Răspuns Câştigător
| fsorin96 a răspuns:

Trebuie sa pleci si esti de acord cu asta chiar ii dai dreptate mamaiei dar stai brsuc nu stiu cum te-ai imbolnavit. Daca vrei sa ai febra dintr-o data mananca putina creta.In cateva ore iti trece daca o elimini prin urina.Dar hei macar nu mi pleci ca doar ai febra.big grin