| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 13 ani si in 25 iulie fac 14, saptamana asta voi merge sa imi fac buletin. Stiti peste cate saptamani il voi primi? Pentru ca prin 10 august o sa plec din oras si as vrea sa il am pana atunci...

Răspuns Câştigător
| คเค๓เк a răspuns:

In 2 saptamani il vei primi categoric!
Bye pup:*

5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Intr-o saptamana sigurhappyHappy B-dayhappy

| pengu a răspuns:

In functie de sectia de politie, il primesti in aproximativ o saptamana, iti va spune politistul caruia ii predai actele tongue

| George1510 a răspuns:

Il vei primi in 2 saptamani

| RemovislavKebabovic a răspuns:

Cel mult 2 saptamani dupa ce ai primit varsta, deexemplu eu am facut 14 ani acum pe 4 iunie si buletinul a fost gata pe 17 iunie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il poti lua tu intr'o saptamana cred.