| raullik007 a întrebat:

Funda! Am o tableta Allview Alldro Speed S, si nu pot deschide carcasa din spate...se poate deschide?(capacul)

4 răspunsuri:
| deliamaria13 a răspuns:

Am si eu tableta asta, si o mai are un prieten.Din pacate el a scapat'o si i'a cazut carcasa din spate.acolo erau niste cipuuri si fire.Deci nuuuu o deschide.Lui i'a fost greu sa o puna la loc, a lipit'o cumva, ca nu mai putea sa o aseze

| raullik007 explică (pentru deliamaria13):

Inca o intrebare:cum pot face sa nu mai apara urme pe ecran cand apas capacul tabletei? nu apas tare, f incet!

| deliamaria13 a răspuns (pentru raullik007):

Si mie imi apar chiar daca apas incet...nush ce poti sa faci.tre sa tii cont ca este o tableta foarte subtire si este normal sa se intample asta, pentru ca e foarte fragila

| Cristi2YO a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu ii deschizi capacul, eesti pe barba ta daca faci asta.DA, poti!