| SouLIce a întrebat:

Cand ma uit la un clip pe youtube se aude sunetul urat ca si cum sar intrerupe dar aceasta problema apare numai la google chrome la celelalte browser nu face asa
Cum pot rezolva?

2 răspunsuri:
| Ady3835 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema stai linistit ca face de cateva zile bune asa.se aude ca si cum ar fi intzepate boxele si un sunet intrerupt...e de la youtube....nu de la chrome

| SpecialGold a răspuns:

Nu imi dau seama de la ce ar putea fi, insa iti recomand un browser foarte ok."Mozilla Firefox"