| Annutaza a întrebat:

Funda.
Am vazut un film pe Euforia TV. Si vreau sa stiu cum se numeste.
din ce am inteles era o blonda pe nume Ellie si tatal ei era cu una si sau casatorit si in noaptea nuntii Ellie sa imbatat si s-a dus acasa la unul si planuiau sa fuga dimineata la ora 8
iar ea a doua zi nu a mai vrut si el se suparase si s-a auzit un zgomot de geam spart si s-a dus sa vada si era geamul spart de o piatra si ia intrat un ciob in picior si a vrut sa se duca la usa si acolo a murit. era legat de o masca care o tinea intr-o valiza roz in dulapul ei
si la sf. gaseste sotia tatalui ei masca plina de sange si se uita la sora lui ellie mica si se uita asa. urat
DAu funda si ce mai vreti voi

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Cauta si tu in programu' tv...