| KillerWillBeBack a întrebat:

Funda! Atat eu, cat si un baiat ne tot privim in continuu.N-am vorbit.Ce sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca primul pas! Baiatul trebuie sa inceapa nici o data fata!winking Funda?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

va placeti si inseamna ca amandoi sunteti timizi daca nu faceti pasul urmator

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Cred ca e timid si nu are curaj sa iti zica ca e atras de tine. Du-te tu la el, fara teama, si intreaba-l scurt si la obiect : " Ma placi sau nu?"
Bafta!

| LolaLollita a răspuns:

Eu inteleg ca amandoi sunteti prea timizi pentru primul pas. De ce e batut in cuie sa faca baiatul primul pas mereu?

| Zenit313 a răspuns:

Este atractie intre voi.
Daca nu face cineva primul pas, o sa se lase impresia ca exista dezinteres si o sa se termine totul.

| Zuzazozo a răspuns:

Ca poate ii place de tine si nu stie cum sa-ti spuna.

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Ca va este rusine sa va exprimati sentimentele.

Răspuns utilizator avertizat
| Molecula a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca amandoi va placeti dar nu aveti niciunu curaj sa vorbiti, fai tu primul pas daca el nu are curaj, ce mai astepti?

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Ar trebui sa mergi tu la el. Poate e timid si nu are curaj sa iti spuna ce simte.

| MeAlex a răspuns:

Va sorbiti din priviritongue

| agatti a răspuns:

Un baiat caruia ii place cu adevarat o fata va gasi curajul necesar sa-si marturiseasca sentimentele. Daca nu o face, nu-i nimic. E plina lumea de baieti frumosi care sa te priveasca... Mult noroc!