| HpAnonim a întrebat:

Poveste amestecata:Eu prin ianuarie am fost cu un baiat(el ma placea mult) si nu a mers pentru ca nu simteam nimic pentru el.Acum mie imi place de el, dar nu cred ca mai tine la mine.In ultima vreme nu prea am mai vorbit.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce nu incerci sa-l accesezi? Sa-l intrebi de sanatate si de ce mai face. Nu este deloc deplasat sa-l cauti tu. Incearca. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ca vrei sa reluati relatia.

| WaterDrop a răspuns:

Da`i un mesaj, suna`l daca ai numarul si invita`l sa iesiti cand are timp. Spune`i ca ai fost o proasta si ca il placi insa ai fost nehotarata atunci.Nu te astepta sa sara imediat inapoi pe tine ci sa fie reticent.Nu renunta daca iti da vreun semn ca inca te place.