| baTTLe4u a întrebat:

Funda beyhappy!
Deci MA joc CShappy
SI am 5cslaughing
1. Counter-Strike 1.6 Special modificat pentru dr.alienzone.ro si pub.alienzone.ro >: sunt servere de DeathRun - Normal happy pe care sunt eu owner happy si de aia l-am bagat
2. Coutner strike 1.6 Original non-steam
3. Cs 1.6 Black editions final
4. Cs Scource
si 5. CS 1.6 facut sa para Scourcelaughing

ziceti-mi acum pentru ala alienzone de dr... vreau ceva ca lumea adica mai mult un ADDONS pentru CShappy

Sa poti sa dai comenzi mai usor fara consola happy

say: /ban (nume) (timp) (motiv)
say: /slay (nume)
say: /rr (runde) (intarziere) (mesaj)
say: /destroy (nume)
say: /spank (nume)
say: /say (culoare) (mesaj)
ETC happy

Poate dau si grad de admin pe sv kar are addonsu perfecthappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai admin siti fac rost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Best cs: http://www.cs-gothic.ro/......t2470.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai si mie cs black edition?

| baTTLe4u explică:

Raspuns anonim:
Dai admin siti fac rost

1: da-mi si mie id tau
2: Daca imi faci rost iti dau 2luni administrator... Sau daca faci. jojtiu mia mulkte si vb frumos iti dau co-owner permanent
3: eu sunt doar owner nu si detinatorul
4: daca nu faci rost n-am cum sa-ti dau admin chiar pe degeaba angry