| donnatella a întrebat:

FUNDA! Buna, as vrea sa dau la anul la liceul Gheorghe Lazar - Bucuresti. Profil Stiinte Sociale, insa am o mica nelamurire, as dori sa fac engleza si germana ca limbi straine... (nu ma impac prea bine cu franeza :-s ) deci as vrea la gheorghe lazar, stiinte sociale si limbi straine engleza si germana :d se poate? Si mai am o imtrebare pentru cei care sunt in liceul Lazar :d, cum este in liceul? profesorii sunt buni? ca sa zic asa e un liceu "calduros"?, copii sunt de treaba?, e un liceu prea strict? am auzit ca la 10 absente scade un punct la purtare. e adevarat? va rog help me ___funda

Răspuns Câştigător
| alexaxd a răspuns:

. mai, deci eu nu sunt la lazar. si ce ai spus tu cu engleza si germana da se poate. si am o prietena care e acolo. mi. a zis sa ma duc acolo ca e super tare. nu sunt profesorii care sa te omoare cu carte. te lasa sa respiri. evident ca daca esti la mate-info e altceva rolling eyes. mananci matematica pe paine. ma rog rolling eyes. dar stai linistita la stiinte sociale ca nu o sa ai probleme. din cate mi. a spus ea sunt de treaba si colegii. numai ca nu trebuie sa te bagi unde nu iti fierbe oala [ de ex: la cei mai mari ] e bine pentru inceput sa stai cu bobocii!hee hee. si in legatura cu absentele si in generala si la alte licee bune la fel se face cu absentele. la 10-15 abs nu stiu sigur se scade un punct la purtare. desi daca aduci scutire nu e nicio problema :* ti le modifica. sper ca ti.am fost de folos. pupici :*. p. s: funditabatting eyelashes?

1 răspuns:
| aleexya a răspuns:

Eu sunt acolo.si iti spun ca nu este asa cu absentele cum ai zis tu
Si profesorii sunt foarte ok.
(asa cum a zis si alexaxd)
Se poate face cum doresti cu engleza si germana.
Ir eu de cand sunt acolo chiar din prima saptamana mi-am facut ogramada de prieteni.
Cei de acolo sunt foarte prietenosi:X
Sper sa iti placa si tie.

Bafta!